}
Співраця із силовими структурами України

Київська обласна федерація ВСБ (далі КОФВСБ) активно співпрацює із різноманітними силовими структурами України: Національною Гвардією України, Службою безпеки України, Збройними Силами України, Національною фіскальною службою України, Національним антикорупційним бюро, Прикордонною службою України, Національною поліцією, Міністерством юстицій та різноманітними підрозділами охорони в плані організації та проведення інструкторсько-методичних зборів, суддівських семінарів, змагань, військово-патріотичних ігор для молоді тощо.

Переважна більшість спортсменів збірної області - силовики.

Збірна КОФВСБ постійно приймає участь у змаганнях, які проводять силові відомаства: так у 2017 році в Харькові збірна КОФВСБ виграла Кубок України, присвячений пам`яті генерал-майора Нац.гвардії України Кульчицького.

Також спортсмени обласної федерації у 2017 році приймали участь у складі збірних різних силових структур у Всеукраїнському чемпіонаті силових структур з ВСБ, який проводився у березні в Харькові.

В кінці 2018 року планується згідно Календарного плану замгань КОФВСБ прийняти участь у Кубку України ім. генерала НГУ Кульчицького.

Відповідно до "ЗМІН до Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з неолімпійських видів спорту" відтепер спортивні розряди і звання по ВСБ присвоютимуться і за зайняті місця на змаганнях серед представників Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України