Відкритий чемпіонат міста Києва з військово-спортивних багатоборств

[Додав Admin 24.02.2021, 0 Коментарів]

20-21 березня 2021 року відбудеться перший Відкритий чемпіонат міста Києва

Змагання відбудуться 20-21 березня  2021 р.

- 20 березня змагання з дисципліни Стрільба

- 21 березня змагання з дисципліни Всестильовий бій

Місце проведення змагань:  м. Київ, вул. Генерала Генадія Воробйова 13-З, спортивний зал та стрілецький тир Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного Університету оборони України ім. Івана Черняховського.

При проведенні змагань з розділу  Всестильовий бій  спортсмен повинен бути одягнений у костюм спеціального крою (куртка або футболка, штани), без яких-небудь твердих елементів фурнітури (застібки-блискавки, гачки, кнопки і т.д.), підперезаний білим або червоним паском, довжина якого 2,5-3 м., ширина – 4-5 см., без взуття та мати: захисний шолом, захисну раковину на пах, накладки на гомілки, фути (які закривають стопи, пальці ніг і п'ятки), капу, перчатки на руки.

Рукавички мають бути без розривів і швів. Якщо рукавички шнуруються, шов закривається лейкопластиром. Не забороняється використання захисного спорядження для ніг, яке об`єднує фути і накладку на гомілку, якщо воно відповідає встановленим вимогам.

Попередні поіменні заявки встановленої форми в електронному вигляді (набраної в Excel) на участь у змаганні подаються до оргкомітету змагань не пізніше як за 10 днів до початку змагань на E-mail viktor.dubrovin@ukr.net, тел. (093) 829 87 91.

May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять, у приміщенні та текст «нацональний унверситет оборони украйни ¡MeHİ івана черняховського 20-27 м.киёв березня департамент молод TA спорту виконавчого органу кийвськой міськой ради (кмда) вул.курська, 13-B итий спортивн багатоборства чемпонат fvsb.kiev.ua киева телефон для довдок: 093 829 87 91»ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВИД СПОРТУ

Змагання з бойового двоборства здійснюються за двома розділами:

  • всестильовий бій;
  • стрільба.

Всестильовий бій проводиться за такими версіями:

Б-1 - легкий контакт;

Б-2 - дозований контакт;

Б-3 - повний контакт (без нанесення ударів колінами і ліктями);

Б-4 - повний контакт (з нанесенням ударів колінами і ліктями по корпусу);

Б-5 - демонстрація техніки самозахисту;

Б-6 - демонстрація формальних технічних комплексів.

Учасники змагань, які виступають за версією Б-6, змагаються у двох напрямах:

стильовий напрям бойового двоборства - індивідуальний вид програми (Б-6 msac);

різностильовий напрям - індивідуальний вид програми (Б-6 all styles).

Стрільба проводиться з пневматичної гвинтівки або пневматичного пістолета (далі - пневматична зброя).

До участі у змаганнях допускають лише підготовлені спортсмени, які пройшли відповідну підготовку, допущені лікаремо до змагань та є членами Громадської організації Всеукраїнська федерація Військово-спортивних багатоборств.

Правила змагань - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0504-14#n1450


Галерея